Benzersiz Tasarımıyla Diğerlerinden Ayrılan Bir Drone

DJI Mavic Pro kalitesi ayrıca özgün , katlanabilir ve kompakt yapısıyla çoğu insanın gözdesi konumunda. Hem kişisel kullanım hemde profesyonel kullanım için ideal olan bu drone fiyatıyla da oldukça cazip bir seçenek.

 

Hem Profesyonel Hem Kişisel Kullanın İçin

DJI Mavic Pro drone DJI firmasının en gelişmiş teknolojiyle donatıp portatif hale getirdiği bir drone. Bu yapısı ve özellikleriyle pazardaki diğer drone’lardan farklılaşıyor. Pürüzsüz ve yuvarlak hatlarıyla katlandıktan sonra taşımak oldukça kolay. Ayrıca diğer profesyonel drone’lardan altta kalmayan özelliklere sahip.Bu bakımdan DJI Mavic Pro’yu hem profesyonel amaçla hemde kişisel kullanım için kullanabiliyorsunuz.

 

Özellikleri

DJI Mavic Pro  4K  video çekim yapabilen bir kameraya sahip ayrıca bu kamera 12 MP yüksek çözünürlükte fotoğraf çekimi de gerçekleştirebiliyor. Bu kamera drone’a ait sarsıntılara karşı kamerayı stabilize eden bir gimbal’ın ucunda bulunuyor. Bu yapı en kötü şartlarda bile en iyi görüntüyü almanızı sağlıyor.

Ayrıca DJI Mavic Pro piyasadaki en sessiz drone’lardan biri, bu sessiz yapısıyla bile tercih sebebi. Çalıştığında toplamda 4dB gibi düşük bir ses çıkarıyor.

 

 

DJI Mavic Pro’nun uçuş süresi ise 30 dakika. Ancak yedek bataryalarla kolaylıkla bu süre arttırılabiliyor . Yeni batarya kolaylıkla değiştirilebiliyor. Yedek bataryalar oldukça uygun fiyata satılabiliyor. Tek tek alınabildiği gibi dronu alırken paket halde de alabiliyorsunuz.

Paket halde alırsanız iki yedek batarya ve bunları aynı anda şarj etmenizi sağlayan şarj cihazı da paketle geliyor. İki türlüde 30 dakikalık bir kullanım sizin için yeterli olsa da tatmin olmak için yedek bir batarya şart. Çünkü kullanması oldukça zevkli bir drone.

Kumanda menzili 7 kilometreye kadar geçerli bu da size muhteşem bir özgürlük sağlıyor. İstediğiniz kadar uzaklaştırabiliyor veya yükseltebiliyorsunuz. Bu bakımdan DJI Mavic Pro diğer pahalı drone’larla eşit olanaklar sağlıyor.

Kullanımı Oldukça Kolay Bir Drone

Mavic Pro Platinum akıllı ve otonom sensörlerle donatılmış bir cihaz. Bu da kullanan kişiye muazzam bir rahatlık sağlıyor. Sensörler ve içindeki yazılım yardımı ile bilen bilmeyen herkes kolaylıkla kullanabilmekte.

Bu sensörler yükseklik ve engel sensörleri olmak üzere ikiye ayrılıyor. Siz isteseniz dahi engellere çarpmanıza engel oluyor. Ayrıca her sensörün bir de yedeği bulunuyor. Bu sayede biri bozulursa diğeri aktif olarak olası problemlerin önüne geçilmiş oluyor.

Yanında gelen kumandasına telefonunuzu veya tabletinizi takarak drone’la bağlantı kurabiliyor ve anlık görüntü alabiliyorsunuz. Anlık olarak 1080p görüntü iletebiliyor.

Kumanda Android ve iOS işletim sitemlerini destekliyor. Herhangi bir cihaz takıldığı zaman otomatik olarak tanıyarak etkileşime geçmenize imkan veriyor.

Eğer isterseniz kumandası olmadan telefonunuzdan veya tabletinizden direk Mavic Pro’yu yönetme imkanına sahipsiniz. Ancak bu durumda kullanım menziliniz 100 metre seviyesine iniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin