Twoo Nedir ? Twoo  2000 yılında Lorenz Bogaert ve Toon Coppens öncülüğünde kurulan Massive Media tarafından 2011 yılında hayata geçirilen yeni insanlarla tanışmanızı sağlayan bir sosyal ağdır.

Twoo Nedir

Twoo insanları birbirleriyle tanıştırmak amacıyla başlatılmıştır. Oldukça yüksek seviyede ilgi gören bir flört uygulaması olmuş ve aktif kullanıcı sayısını 7 yılda yüksek seviyelere çıkarmıştır.

200 farklı ülkede 38 farklı dilde hizmet veren Twoo şu anda 187 milyon üyeye sahip. Bu üyelerden aylık olarak 13 milyonu uygulamayı aktif olarak kullanıyor.

Uygulama Apple Store ve Android telefonlar için Google Play’den indirilebiliyor. Ayrıca masa üstü bilgisayarlar için bildirimleri almanızı sağlayan bir eklentisi de mevcut.

Twoo Nasıl Kullanılır

Uygulama üzerinden çevrenizdeki uygulamaya kullanan insanlarla iletişim kurabilir veya size önerdiği insanlarla bağlantıya geçebilirsiniz. Konuştuğunuz insanlara video ve resim gönderebilmekte ve uygulama içi mesaj gönderebilirsiniz.

Uygulama oldukça basit ve kullanışlı. Bir çok insan aktif olduğu için konuşacak ve tanışacak insan sıkıntısı çekmiyorsunuz. Ancak uygulama ücretsiz olarak yüklenip kullanabildiği halde belli bir seviyeden sonra ödeme yapmanız gerekiyor ki kullanmaya devam edebilesiniz.

Twoo diğer tanışma uygulamalarından bir farkı bulunmuyor. Sadece size yeni insanlar bulup önerip konuşmanıza teşvik eden bir yapısı mevcut.

Tinder gibi daha amaca hizmet eden uygulamaların aksine Twoo sadece çiftlere hizmet etmiyor. Çevrenizden arkadaş bulmanızı da sağlıyor. Bu bakımdan OkCupid gibi arkadaşlık siteleri gibi değil daha çok Badoo ile benzer yapıya sahip ve onla yarışır durumda ancak yarışı kaybediyor. Badoo gün geçtikçe daha popüler bir konumda oluyor ancak ikisininde benzersiz özellikleri nedeniyle kendine has kullanıcı kitlesini oluşturmuş durumdalar.

Twoo Hesabını Silme

Twoo kullanmak oldukça eğlenceli ve basit olsa da ücretler ve agresif reklam politikasıyla oldukça sinir bozucu bir hal alabiliyor. Eğer para konusunda sıkıntı çekmiyorsanız Twoo sizin için oldukça oyalayıcı ve yeni insanlarla tanışmanızı sağlayan bir uygulama olacaktır.

Ancak eğer uygulamayı yükleyip silmek istiyorsanız silmeniz için bir yol mevcut.

  • Uygulamaya giriş yapın ve şu yönergeleri izleyin
  • Profil resminizin üzerindeki 3 noktaya basın
  • Ayarlara giriş yapın
  • Hesap durumunun yanında yer alan hesap sil yazan yere basın
  • Çıkan ekrandan hesap sile basın ( bastıktan sonra sizden silme nedeninizi isteyecek)

En son silme ekranında silmeye basmayıp diğer seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Diğer seçenekler hesabınızı silmeden isteğinizi gerçekleştirebilecek farklılıkta.

  1. Hesabı gizle : Hesabınızı gizleyip aramalarda ulaşılmaz hale getirecektir.
  2. Yenileme : Tüm beğendikleriniz ve mesajlarınız silinir.
  3. Daha az e-mail : Daha az spama maruz kalmanız demek. ( ama yakanızı bırakmıyor )

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin