Hopi Nedir

Boyner mağazalar grubunun hazırlayıp bir sunmuş olduğu, alışveriş kültürüne yeni bir kavram ve bakış kazandıran uygulamanın ismidir Hopi. Akıllı telefonlarımızın uygulama mağazasından indirebildiğimiz bu uygulama bizim alışveriş zevkimizi öğrenerek, istediğimiz ya da ilgimizi çekebilecek ürünleri sınıflandırarak bize yardımcı olmasının yanı sıra çeşitli kampanyalardan yararlanabilmemiz adına bizi bu konularda bilgilendirir.

 

Hopi Nasıl Kullanılır

Akıllı cihazınızın uygulama mağazasından rahatlıkla edinebildiğiniz bu uygulamaya cep telefonu numaramız ile kaydımızı yaptırıyoruz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ alt taraftaki insan figürü simgesine dokunarak profil düzenlemenizi yapabilirsiniz. Bu kısımda yer alan “Ben Kimim?” kısmındaki soruları cevaplayarak kendinizi Hopi ’ye tanıtabilirsiniz. Böylelikle Hopi size uygun kampanyalar hakkında bilgi toplayarak önünüze sunar.

Profil simgenizin yanında bulunan kart simgesine dokunarak mağaza kartlarınızı ve kredi kartınızı uygulamada tanımlı bir hale getirebilirsiniz. Mağaza kartlarınızı tanıtmanız birçok kartı yanınızda taşıma zorunluluğundan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Hopi 150’ye yakın ünlü marka ile çalışıyor

Böylelikle alışverişlerinizde size avantaj sağlayacak olan mağaza kartlarınız yanınızdan hiç ayrılmamış ve çok rahat taşınır bir hal almış duruma gelecektir. Tanımlamış olduğunuz kredi kartınız sayesinde ise uygulama ile ödeme işleminizi gerçekleştirme rahatlığına kavuşmuş olacaksınız.

Bu da size alışverişinizi kolay bir yolla tamamlayarak istediğiniz ürüne rahatlıkla kavuşma imkânı sağlayacak.

Uygulamanın sol alt kısmında bulunan ev simgesi sizi uygulamadaki ana sayfanıza götürecektir. Burada size uygun olan ve size özel avantajlar sağlayacak olan kampanyaları takip ederek istediğiniz ürüne en uygun biçimde ulaşma imkanına sahip olacaksınız.

Hemen yanında yer alan bozuk para simgesi ne kadar “Paracık” a sahip olduğunuzu ve harcama yaparken size ne kadarlık bir indirim sağlanacağını kontrol etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca bu bölmede paracıklarınızı hangi mağazalarda kaç katına çıkartabileceğinizi görme imkanınız da bulunmakta.

Yukarıda açıkladığımız simgelerin tam ortasında QR kodu simgesi bulunmaktadır. Bu simge sizin Hopi kimliğinizi simgeler. Hopi uygulamasının kullanılıyor olduğu mağazalarda alışveriş yaparken burada ki kodu kasa görevlisine göstermeniz gerekmekte.

Bu size yapmış olduğunuz alışverişten paracık kazanma fırsatı verecektir. Ayrıca bu kodu okutarak Hopi hesabınızda paracık varsa bu paracıkları yapmış olduğunuz alışverişte indirim payı olarak kullanma şansı vermiş olacak.

 

Paracık Nedir

Hopi uygulamasının geçerli olduğu ve anlaşmalı mağazalarda yapmış olduğunuz alışverişler sonucunda kazandığınız puanlara “Paracık” adı verilmektedir. Kazanmış olduğunuz bu paracıklar miktarını birebir karşılamaktadır.

Açıklamak gerekirse eğer Hopiniz’de 25 paracığınız bulunuyorsa bu 25 TL ’sına sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Anlaşmalı mağazalarda yaptığınız alışverişler sayesinde paracıklarınızı sürekli olarak katlayabilirsiniz. Üstelik her mağazanın anlaşmasına göre paracık katlama oranı bulunmaktadır. Kimi mağazada 2 katına katlayabilir, kimisinde ise 3 katına çıkartabilirsiniz. Bu durum Hopi ile alışveriş yapmış olduğunuz mağazaya göre değişiklik göstermektedir.

Kazandığınız bu paracıkları arkadaşlarınız ile paylaşabileceğinizi de unutmadan söylememiz gerekli. Yapmış olduğunuz alışverişlerin sonrasında elde etmiş olduğunuz paracıklarınızı sevdiğiniz bir arkadaşınızı mutlu etmek için ona gönderebilir ve onunda alışverişlerinde paracık fırsatlarından yararlanmasında yardımcı olabilirsiniz.

Uygulamanın arama kısmından istediğiniz ürün ya da kampanyayı rahatlıkla bulabilir böylelikle istediğiniz ürün ya da kampanyaya daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra filtreleme yaparak istediğiniz ürünler ve kampanyalardan oluşan bir akış oluşturabilirsiniz.

Pembe şeritli kampanyalar size özel olarak sunular fırsatlardır. Hoşunuza giden ve arkadaşlarınız da hoşuna gidebileceğini düşündüğünüz kampanyaları uygulama içinde rahatlıkla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin