Pokemon Go henüz açıklama yapmasa da son Android  0.79.2 ve iOS için 1.49.2 sürümlerini güncellemesi 3. nesil Pokemonlar içeriyor.Daha önce 2. nesil Pokemonlar eklenmiş oyun 80 yeni pokemona kavuşmuştu. Bu yenilik Pokemon Spooky etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.Aynı etkinlik geçen yıl 26 Ekim’de başlayıp 1 Kasım’da bitmişti , herhangi bir değişiklik olmazsa yeni Pokemonlar 26 ekimde oyunculara sunulacak.

Ancak etkinliğe özel olarak tüm 3. nesil Pokemonlar açılmayabilir.Görünen o ki ilk baş Shuppet, ,Dusclops,Mega Banette, Duskull ve Banette gibi etkinliğe uygun Pokemonlar olacak.

Pokemon Go ilk çıktığındaki ilgiyi görmeyip düşse de istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.Pokemon Go Nitando’ya geçen yıl 180 milyon dolar gelir sağlamış.Çıktıktan sonra 100 farklı ülkeden günde 30 milyon kişi oynamaya başlamıştı.Şimdi ise 5 milyon günlük oyuncusuyla bizce yinede popülaritesi devam ediyor.

Ayrıca belirtmeliyiz Pokemon Go çıktığından bu yana tüm Pokemon oyunlarının fiyatları %100 arttı. Tabi bunun nedeni eski pokemon oyunlarının satışının %200 artması olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin